Hotel Maxov

ubytovanie Josefuv Dul
 

*** Hotel Maxov / ubytovanie Josefuv Dul

Hotel Josefuv Dul Maxov
Ubytovanie v Jizerských horách : Hotel Maxov leží vo výške 735 metrov n.m. neďaleko Jablonca nad Nisou a Liberca a ponúka Vám v celoročnej prevádzke príjemné pobyty v krásnom prostredí prírody v Jizerských horách. Hotel je situovaný mimo okolitú zástavbu a ponúka dokonalé pohodlie, kľud, súkromie, ale predovšetkým kvalitné služby s ochotným personálom, ktorý hovorí tiež po nemecky a anglicky.

Maxov Hotel Dolní Maxov Jizerské hory ubytovanie :
Ubytovanie je pripravené v jedno-, dvoj-, troj- a štvorlôžkových izbách. Každá izba je vybavená kompletným príslušenstvom so sprchou, WC a TV s príjmom satelitných programov. Celková kapacita ubytovania je 86 lôžok v 36 izbách.

Josefov Důl ubytovanie hotel Maxov reštaurácia :
Stravovanie je zabezpečené v hotelovej reštaurácii. V cene ubytovania je zahrnutá polpenzia. Raňajky sú podávané formou švédskych stolov. Večera výber z 2-3 druhov jedál a súčasťou je aj polievka a dezert alebo ovocie. V reštaurácii Vám ponúknu pestrý výber jedál z bohatého jedálneho lístka, zahrnujúceho česká jedla i jedla zahraničných kuchýň a určite oceníte výber kvalitných jihomoravských vín a miešaných nápojov.

Relaxácia v Jizerských horách Maxov u Jablonca nad Nisou hotel služby :
Zadarmo môžete využiť k hre gulečník, stolný tenis, ruské kolky. Úschovňa lyží, vonkajšie detské ihrisko, detská herňa, hotelový trezor na úschovu cenností, posedenie u ohniska na lúke pri hoteli, rôzne spoločenské hry a osvetlené hotelové parkovisko, ktoré je v noci zabezpečené.

Maxov hotel ubytovanie Dolní Maxov aktivity :
Okolie hotela je ideálne pre turistiku a cykloturistiku. Neďaleko od hotela je chov poníkov, ktorý je príjemným spestrením pobytu. Okolité lesy ponúkajú možnosť zberu húb a lesných plodov. V blízkom Jablonci nad Nisou je menšia priehradná nádrž vhodná na kúpanie o opaľovanie. Menšia prírodná nádrž je aj v blízkosti hotela. V zimnom období je v okolí mnoho príležitostí pre zjazdové lyžovanie i bežkárov. Neďaleko hotela je lyžiarsky svah s vlekom cca 950 metrov dlhý, na ktorého hornej stanici je situovaný veľmi mierny svah pre začiatočníkov a malé deti. Vo vzdialenosti do 5 km môžete navštíviť známy areál pre zjazdové lyžovanie Špičák a pre bežkárov areál Bedřichov, ktorým prechádza trať známej "Jizerskej päťdesiatky". Priamo pri hoteli sa môžete na uvedenú trať napojiť.

Dovolenka na horách Dolný Maxov hotel ubytovanie Maxov navigácia :
Z Prahy po dialnici smer Mladá Boleslav. Výjazd z diaľnice - pokračovať po ceste č.35 (E 442) ďalej smerom na Liberec. Pred Libercom odbočíte na ceste č.14 - smer Jablonec nad Nisou. V Jablonci sa po zjazde z kopca dáte na prvej križovatke v tvare 'T' doľava smer Tanvald. Dojdete do obce Lučany n / N a až skoro na jej konci, pred miernym stúpaním, je umiestnená smerová tabuľa Hotel Maxov a Josefův Důl, kde odbočíte doľava. Po cca 1,5 km jazdy prídete na prvú križovatku v tvare 'T', po pravej ruke máte objekt hotela Avicenum a pokračujete na ďalšú križovatku 'T', kde sú smerníky doprava na Josefůl Důl a je tu tiež veľká smerovka Hotel Maxov. Po cca 300 metroch budete mať po pravej ruke Hotel Šport a po ďalších cca 300 metroch máte na pravej strane cieľ svojej jazdy - Hotel Maxov.
Hotel Josefuv Dul Maxov - Pri hotely je vlastné parkoviskoHotel Josefuv Dul Maxov - hotel má reštauráciuHotel Josefuv Dul Maxov - Malé zvieratka (psi) majú vstup do hotelu dovolenýHotel Josefuv Dul Maxov - Recepcia poskytuje zmenárenské službyHotel Josefuv Dul Maxov - V hoteli je biliardHotel Josefuv Dul Maxov - možnosť pripojenia na internetHotel Josefuv Dul Maxov - k dispozícii letná terasaHotel Josefuv Dul Maxov - Televizor má príjem satelitných  programůHotel Josefuv Dul Maxov - Iybz sú vybavené televízoromHotel Josefuv Dul Maxov - Izby s vlastnou kúpelkouHotel Josefuv Dul Maxov - Izby s vlastnou toaletouHotel Josefuv Dul Maxov - v izbach je telefon
Odporúčajte tyto stránky: